З Чорного моря до Дністровського лиману течією занесло морську міну

Фахівці Військово-Морських сил Збройних сил України 3 липня знешкодили морську міну, яку занесло течією у Дністровський лиман з Чорного моря.

Про це повідомили в оперативному командуванні “Південь”. 

Вона знаходилась на прибережній ділянці з ускладненим доступом, але під спостереженням фахівців підривної команди ВМС, які забезпечили її контрольований підрив на місці.

Щодо корабельного угруповання, яке останнім часом зменшувалося через шторми, то ворог знов почав його нарощування. Якщо нещодавно це було два кораблі-ракетоносії можливо із 16 ракетами типу “Калібр” та один або два великих десантних кораблі, то тепер до них приєднався підводний човен з ракетами. 

Тож за підрахунками військових наразі Одеській області загрожують щонайменше 28 ракет.

Нагадаємо, на одному з пляжів на півдні Одеської області вибухнув невстановлений пристрій.

Державна служба з надзвичайних ситуацій в Одеській області вважає усі пляжі Одеси та рhttps://izbirkom.org.ua/news/obshchestvo-19/2022/rosiyani-trohi-posilili-eskadru-ta-ale-ves-svij-chornomorskij-flot-do-odesi-ne-potyagli/егіону небезпечними через велику кількість вибухонебезпечних предметів у воді. Хоча раніше одеський міський голова Геннадій Труханов  заявив в інтерв’ю польському телеканалу Polsat News, що одеський муніципалітет розробляє проєкт створення безпечних ділянок на пляжах міста через зростання кількості відпочивальників.

11 червня на одному з пляжів Одеської області, під час купання в морі підірвався на міні відпочивальник. Чоловік загинув на місці від отриманих травм. Міна, що вбила людину, була російською.

Більше про російське вторгнення у хроніці ІзбірКом

Новини Одеси