Єгипет закрив пляжі Червоного моря після загибелі двох жінок

В Єгипті на узбережжі Червоного моря акула напала на двох жінок. На жаль, відпочивальниці загинули. Губернатор Червоного моря Амр Ханафі наказав закрити всі пляжі в цьому районі.

Пляжі закриють на три дні після того, як “австрійській туристці відірвало ліву руку”. Як зазначається, “мабуть, внаслідок нападу акули”, повідомляє 24 канал.

В районі Сахл-Хашиш, неподалік від Хургади, дві жінки загинули внаслідок нападу акули. Тіло румунської туристки у віці близько 40 років виявили за кілька годин після смертельного нападу на 68-річну австрійку, яка вже 5 років проживала в Єгипті.

Обидва напади сталися в межах 600 метрів один від одного біля узбережжя Сахл-Хашиша.

Першу жінку доправили до місцевої приватної лікарні. Її намагалися реанімувати, але вона померла від отриманих травм.

У Міністерстві навколишнього середовища Єгипту заявили, що цільова група працює над “встановленням наукових причин та обставин нападу” та “причинами поведінки акули, що призвели до інциденту”.

Червоне море є популярним туристичним напрямом. Там часто зустрічаються акули, але вони рідко нападають на людей, які плавають у дозволених межах.
У 2018 році на пляжі Червоного моря акула вбила чеського туриста. Аналогічний напад акули вбив німецького туриста у 2015 році.
У 2010 році в результаті було 5 нападів за 5 днів – незвичайно близько до берега туристичного центру Шарм-ель-Шейх загинув один німець і було поранено ще чотирьох іноземних туристів.

 

 

Новини Рівного