У Києві назвали дефіцитні професії: кого швидко беруть на роботу

Головне

В українській столиці назвали найбільш дефіцитні та затребувані професії з різних видів діяльності, а також розповіли, на які вакансії найчастіше беруть. Про це стало відомо із повідомлення, яке опублікувала прес-служба Київського міського центру зайнятості.

Відомо, що ситуація у галузях різна, за видами діяльності найбільше вакансій станом на 1 липня є у сфері адміністративного обслуговування (17%), охорони здоров’я (15%), в освіті (13%), на підприємствах переробної промисловості (12%) , в оптовій та роздрібній торгівлі (9%).

За даними Київського міського центру зайнятості, найбільше потрібні слюсарі, електромонтери, електрогазозварники, маляри, робітники з комплексного обслуговування та ремонту будинків. Непогані шанси влаштуватися працювати вчителів, лікарів, фармацевтів, інженерів, економістів. Як завжди в ціні, водії, фрезерувальники, токарі, оператори верстатів із програмним керуванням, трактористи, машиністи.

Потрібні також сестри та медичні брати, вихователі, соціальні працівники, робітники з комплексного прибирання будинків, двірники, прибиральники, вантажники, підсобні робітники, швачки, кухарі, помічники вихователя. Найбільша невідповідність між попитом та пропозицією на робочу силу у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігалася серед службовців та керівників (на 1 вакансію претендують 69 осіб), технічних службовців (58), спеціалістів (11 осіб), працівників сфери торгівлі та послуг (10 осіб).

За видами економічної діяльності найбільше навантаження на одне вільне робоче місце спостерігається у сфері постачання електроенергії, фінансової та страхової діяльності, інформації та телекомунікації, розміщення та харчування та у будівництві. Гостра нестача вакансій спостерігається для бухгалтерів, менеджерів різних спеціалізацій, продавців-консультантів, водіїв автотранспортних засобів, комірників, адміністраторів, керівників різного рівня та продавців.

Kyiv24

Джерело