Поліція щотижня нищить на Рівненщині макові та конопляні посіви селян

На Рівненщині триває операція «Мак», яка розпочалась ще 23 травня. За фактами незаконного вирощування снодійного маку чи конопель поліцейські відкрили 70 кримінальних проваджень, 34 з них – за останній тиждень.

За сім днів правоохоронці виявили майже 7 тисяч рослин снодійного маку та понад 1800 конопель, а загалом із початку операції «Мак» знайшли понад 13 600  нарковмісних рослин. Усі незаконні посіви знищили.

Дільничний офіцер відділу поліції № 3 м. Острог знайшов у селі Кураж на земельній ділянці місцевого мешканця 1220 рослин маку.

У Сарненському районі на присадибній ділянці жительки села Іванівка виявлено 155 рослин конопель, за якими дбайливо доглядали: посів був огороджений та із встановленим поливом.

А на Дубенщині на території господарства місцевої жительки дільничні виявили 490 рослин маку. Власниця обійстя пояснила, що висадила їх для краси.

Зразки рослин поліцейські відправили для проведення дослідження до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.  За їх результатами вирішуватиметься питання про повідомлення причетним до злочинів про підозру.

Поліція нагадує:  відпрацювання із протидії незаконному обігу наркотиків, виявлення та знищення незаконних посівів снодійного маку та конопель, запобігання фактам незаконної заготівлі наркотичної сировини триватимуть до 22 вересня. 

Рівненські новини