Черкащанка, яка ображала честь і гідність військового, отримала вирок

Жительку Черкас засудили за образу честі та гідності військовослужбовця, який здійснює заходи із забезпечення національної безпеки і оборони.

Під час обговорення посту у соціальній мережі «Facebook» про необхідність надання благодійної допомоги Збройним Силам України, які зараз перебувають на передовій, підозрювана негативно висловлювалася щодо такої допомоги та неодноразово розміщувала нецензурні коментарі на адресу ЗСУ.

У ході особистого обговорення в месенджері соціальної мережі «Facebook» вказана особа, усвідомлюючи, що вона спілкується з військовослужбовцем ЗСУ, який забезпечує національну безпеку та оборону, відсіч і стримування збройної агресії російської федерації, написала йому образливі, лайливі та принизливі за змістом слова.

Враховуючи позицію потерпілого військовослужбовця, який не наполягав на призначенні покарання, пов’язаного з реальним позбавленням волі, щирим каяттям та публічним вибаченням, обвинуваченій призначено покарання відповідно до санкції ч. 1 ст. 435-1 КК України – 3 роки позбавлення волі з іспитовим терміном на 2 роки з покладанням на неї ряду обов’язків, дотримання яких перебуватиме на контролі відповідних державних органів.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в

Черкаси 24