Борис Джонсон через рік після вінчання відсвяткував пишне весілля

Борис Джонсон і його дружина Керрі вирішили влаштувати весілля, через рік після вінчання у Вестмінстерському абатстві, в маєтку одного з головних спонсорів Консервативної партії Великобританії лорда Бамфорда, повідомляє The Sun.

Для свята Керрі обрала шовкову рубінову сукню Savannah Miller вартістю 3500 фунтів стерлінгів. Купувати вбрання вона не стала, а взяла його за 25 фунтів стерлінгів на лондонському вебсайті Wardrobe HQ. Бренд належить старшій сестрі акторки Сієнни Міллер. Примітно, що дружина політика орендувала сукню для своєї першої весільної церемонії. Вбрання з тюлю з розкльошеними рукавами, прикрашене грецьким дизайнером Крістосом Костареллосом, що коштувало 2830 фунтів, обійшлося нареченій у 45 фунтів.

Гостей, які прибули на весільну вечірку в суботу в Дейлсфорд-хаус у Глостерширі, зустрічали шампанським і улюбленим коктейлем Керрі — негроні.

За інформацією журналістів, Керрі ретельно планувала весільну вечірку з леді Бамфорд, щоб нарешті відзначити по-справжньому одруження, що відбулося 14 місяців тому. Однак тоді пишному святу завадила пандемія коронавірусу.

Вечірка була влаштована в сільському стилі. На території маєтку встановили величезний білий намет, а також розкидали тюки сіна та поставили великі дерев’яні бочки, які мали такий вигляд, ніби виступали в ролі столів.

Гостей, за їхніми словами, пригощали коктейлями та стравами африканської кухні. Серед присутніх були сестра і батько Джонсона — Стенлі та Рейчел Джонсони, актриса Холлі Веланс, політики та друзі пари. Вважається, що було запрошено близько дюжини депутатів-консерваторів, хоча не всі пройшли відбір.

Серед 150 або близько того гостей помічені однопартійці Джонсона, які залишилися йому вірними після відставки з поста прем’єр-міністра: Джейкоб Ріс-Могг, Бен Воллес, Надін Доріс, Аманда Міллінг, колишній голова партії торі й ексміністр культури Джон Віттінгдейл. Урочистість також відвідали сестра Бориса, журналістка Рейчел Джонсон, батько нареченого Стенлі Джонсон, колишня зірка серіалу “Сусіди” Голлі Веленс із чоловіком-магнатом Ніком Кенді.

Свій весільний танець подружжя виконало під мелодію Sweet Caroline.

Фотографувати те, що відбувалися за воротами маєтку, всім гостям було категорично заборонено, тому в мережу витекли тільки фото намету, зроблені з повітря.

nw.com.ua